تبلیغات
.
.
تبدیل فایل های PDF به WORD با یک برنامه رایگان !!!


پی.دی.اف یک فرمت استاندارد و کارآمد برای متون و نوشته هاست . شاید اولین هدفی که پی.دی.اف داشته باشد اینست که بدون توجه به سیستم عامل ، برنامه ی نمایشگر پی.دی.اف و فونتی که در سیستم مقصد نصب شده است ، بتواند محتوا را به درستی نمایش دهد . و البته باید گفت که در این زمینه هم موفق عمل کرده است . شما میتوانید یک فایل متنی را با هر برنامه ای ( مایکروسافت آفیس ورد ، اوپن آفیس و … ) نوشته و تبدیل به پی دی اف کنید . دیگر خیالتان راحت است که در هر سیستم عاملی که توانایی کار کردن با فایل های پی دی اف را داشته باشد میتوانید این فایل ها را بارگزاری کنید . به همین دلیل است که دیگر کسی فایل های متنی را به روش سابق روی اینترنت آپلود نمیکند . البته این دو دلیل دارد :

۱- فایل های برنامه آفیس مایکروسافت به دلیل اینکه از قابلیت هایی مثل ماکروها پشتیبانی میکنند ، میتوانند خطرناک باشند . به همین دلیل است که کاربران زیاد به اینگونه فایل ها اعتماد نمیکنند .

۲- اگر یک فایل متنی مثل ورد را به همان شکل اولیه در اینترنت قرار دهید ، ممکن است در سیستم مقصد به دلیل نبود برخی فونت ها و مسایل دیگری از این دست ، فایل شما کاملا به هم بریزد .

پس نتیجه میگیریم که تبدیل یک فایل متنی به پی.دی.اف بهتر راهکار است .

اما بعضی مواقع ما میخواهیم یک فایل پی.دی.اف را به فایل متنی تبدیل کنیم تا بتوانیم ویرایش های لازم را روی آن انجام دهیم . سرویس ها آنلاین و برنامه های زیادی وجود دارند که این کار را برای ما انجام خواهند داد . برخی از آنها به صورت تجاری بوده و برخی دیگر نیز به صورت رایگان هستند .

در این مطلب میخواهیم یک برنامه رایگان و مفید به نام PDF To WORD Converter را به شما خوانندگان محترم مجله اینترنتی گویا آی تی معرفی کنیم . پس با گویا آی تی همراه باشید .

ابتدا از آخر همین مطلب این برنامه را دانلود کنید . پس از نصب و اجرای آن با محیط اصلی برنامه روبرو خواهید شد . میتوانید همین حالا کار خود را شروع کنید . فایل پی.دی.اف مورد نظر خود را روی پنجره این برنامه کشیده و رها کنید . یا اینکه با کلیک بروی دکمه Add a PDF File Now ، فایل پی.دی.اف مورد نظر خود را از روی هارددیسک تان انتخاب کنید .حالا همه چیز آماده است و میتوانید با کلیک بروی دکمه Start Converting now ، تبدیل فایل پی.دی.اف به فایل ورد را آغاز کنید . اما اگر میخواهید فایل ورد در مسیر مورد نظرتان ایجاد شود ، کافیست از قسمت Output Folder روی دکمه Browse کلیک کرده و مسیر مورد نظرتان را انتخاب کنید .اما باز هم مشکل تبدیل فایل های پی.دی.اف فارسی و عربی به فایل ورد وجود دارد.
طبقه بندی: معرفی و دانلود نرم افزارهای مفید و کاربردی،
ارسال در تاریخ پنجشنبه 17 آذر 1390 توسط امیر رمضانی

ابزار وبمستر

عکس

دانلود

خرید vpn

قالب وبلاگ