تبلیغات
.
.
هشتاد و ششمین شماره نشریه «فصلنامه کتاب» در وب منتشر شد
به گزارش لیزنا، هشتاد و ششمین شماره نشریه علمی - ترویجی «فصلنامه کتاب»، شماره دوم تابستان 1390، با 12 عنوان مقاله  و مطالب انگلیسی در سایت کتابخانه ملی به آدرس  http://www.nlai.ir  منتشر شد.

انتشار آخرین نظریه ها و یافته های پژوهشی جدید در زمینه فراهم ­آوری، سازماندهی و اشاعه اطلاعات، توسعۀ فرهنگ نشر، كتابخوانی و سواد اطلاعاتی در جامعه، ارتقای جایگاه كتابخانه در جامعه و تاكید بر نقش تعیین كنندۀ این نهاد فرهنگی- آموزشی از طریق گزارش یافته های علمی و پژوهشی و آگاهی رسانی به جامعه درباره آخرین تحولات دنیای اطلاعات و فناوری اطلاعات مورد استفاده در كتابخانه­ها و سایر مراكز اطلاع­رسانی از جمله مهمترین اهداف فصلنامه كتاب به شمار می روند.

مدیر مسئول این نشریه، دكتر حبیب الله عظیمی و سردبیر آن دكتر سعید رضایی شریف آبادی می باشند. همچنین این نشریه در پایگاه استنادی علوم جهان اسلام ( ISC ) نمایه می شود.

شایان ذکر است، فصلنامه كتاب از بهار 1369 فعالیت خود را با انتشار مقالات مورد تائید داوران در زمینه كتاب، كتابداری و اطلاع رسانی آغاز كرده است. سازمان اسناد و كتابخانه ملی جمهوری اسلامی ایران صاحب امتیاز این فصلنامه است

علاقه مندان جهت ارتباط با دفتر نشریه می توانند با نشانی پست الکترونیکی  faslname@nlai.ir مکاتبه و یا شماره تلفن 88644098 تماس حاصل نمایند.

منبع : لیزنا

طبقه بندی: مقالات کتابداری،
ارسال در تاریخ دوشنبه 14 شهریور 1390 توسط امیر رمضانی

ابزار وبمستر

عکس

دانلود

خرید vpn

قالب وبلاگ