تبلیغات
.
.
ارائه 200 پوستر در حوزه کتابداری در کنگره جهانی ایفلا 2012

به گزارش لیزنا، در حاشیه کنفرانس ایفلا و در سالن نمایشگاه مرکز همایش های شهر هلسینکی، در حدود 200 پوستر بی مانند برای معرفی پروژه ها و ابتکارات کوچک و بزرگ در زمینه کتابداری و اطلاع رسانی از سرتاسر جهان، در اشکال و رنگهای مختلف ارائه گردیده است.

نشست های پوستر در دو جلسه، همراه با سخنران ارائه کننده طرح برای دو فاصله زمانی دو ساعته، از ساعت 12 تا 14 به وقت محلی از روزدوشنبه (23 مرداد 91) آغاز و تا روز سه شنبه ادامه می یابد.

در این نشست ها، ارائه کنندگان در ضمن ارائه توضیحات به انتشار دستنامه، بروشور و کاتالوگ های مرتبط می پردازند.

نمایندگان ایران از دانشگاه صنعتی شریف نیز با پوستری با عنوان " ائتلاف در کتابخانه های دانشگاهی: مطالعه موردی در کتابخانه های فناوری دانشگاه شریف" در این نشست ارائه شده است. معرفی این پوستر از سوی خانم ها فرنوش راغبی، شهرزاد شریفی ومهشید نخجوان پور صورت می پذیرد. این پژوهشگران امکان حضور در کنگره جهانی ایفلا را نداشتند.

علاوه بر این پوستر دیگری با عنوان "سامانه اشتراک منابع دانشگاهی (سهام)" که توسط پونه مهرتاش و دکتر سید امید فاطمی به این کنفرانس ارسال شده بود، توسط دو نماینده پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات، پونه مهرتاش و دكتر محمد مهدی جهانی یكتا، عضو هیئت علمی پژوهشگاه که در این کنگره جهانی حضور دارند، ارائه می شود.

علاقه مندان می توانند برای مشاهده فهرست کامل پوسترها و ارائه کنندگان آنها به این پیوند مراجعه نمایند.

منبع: لیزناارسال در تاریخ سه شنبه 24 مرداد 1391 توسط امیر رمضانی

ابزار وبمستر

عکس

دانلود

خرید vpn

قالب وبلاگ